Mobilne GG

Mobilne GG dla Symbian

GG na telefon Nokia

Mobilne GG to popularny komunikator Gadu-Gadu w wersji dla systemu Symbian, czyli głównie telefonów Nokia.Program ma możliwości mniejsze od swojego odpowiednika z Windows. Mobilne GG nie obsługuje rozmów VoIP - zamiast tego potrafi wybrać numer... Zobacz pełny opis

Zalety

 • Prosty w obsłudze
 • Synchronizacja z kontem
 • Ładny wygląd

Wady

 • Nie oferuje VoIP
 • Obsługa tylko jednego komunikatora

Dobry
7

Mobilne GG to popularny komunikator Gadu-Gadu w wersji dla systemu Symbian, czyli głównie telefonów Nokia.

Program ma możliwości mniejsze od swojego odpowiednika z Windows. Mobilne GG nie obsługuje rozmów VoIP - zamiast tego potrafi wybrać numer rozmówcy z książki telefonicznej. Niestety taka rozmowa będzie kosztować normalną cenę operatora.

Od czasu ostatniej wersji, Mobilne GG przeszło długą drogę. Widać to na pierwszy rzut oka - aplikacja jest odświeżona, wygląda ładnie i działa bardzo płynnie. Co najważniejsze - jest darmowa! Widać, że twórcy Mobilnego GG na Symbiana w końcu postanowili zadbać o użytkowników.

Teraz aplikacja w końcu przypomina porządny komunikator internetowy przystosowany do wygodnego działania. Oczywiście, wciąż daleko mu do wersji na Android i iPhone, w których można chociażby zagrać w statki lub inną grę. Ważne jednak, że twórcy nie zapomnieli o użytkownikach Symbiana!

Jeśli jesteście wciąż zrażeni do GG, wciąż można skorzystać z takich aplikacji jak Fring czy Nimbuzz. Na pewno jednak nowe Mobilne GG zasługuje na jeszcze jedną szansę!

Zmiany w wersji 4.0: aktualizacja danych profilu, odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika, uproszczona prezentacja kontaktów, awatarów, prezentów, ulubionych kontaktów, zaawansowane wyszukiwanie w katalogu publicznym, zaproszenia do kontaktów, zmieniony układ rozmów, emotikon, powiadomień archiwum online, ustawianie własnego awatara, historia opisów GG, rozszerzone ustawienia.

Zmiany

 • Zmiany w wersji 4.0: aktualizacja danych profilu, odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika, uproszczona prezentacja kontaktów, awatarów, prezentów, ulubionych kontaktów, zaawansowane wyszukiwanie w katalogu publicznym, zaproszenia do kontaktów, zmieniony układ rozmów, emotikon, powiadomień archiwum online, ustawianie własnego awatara, historia opisów GG, rozszerzone ustawienia.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na symbian

Mobilne GG

Download

Mobilne GG na Symbian

Opinie użytkowników o Mobilne GG

 • według Anonymous

  nokia n79. Czemu nie da się pobrać tej aplikacji na nokię n79? Gdyby nokia łaskawie udostępniła taką możliwość, aplikacja na pewno by d Więcej

 • według Anonymous

  Prosty w obsłudze. Program ma możliwości mniejsze od swojego odpowiednika z Windows. Mobilne GG nie obsługuje rozmów VoIP - zamiast teg Więcej

Sponsorowany×