Mobilne GG

Mobilne GG na Symbian

GG na telefon Nokia

Zalety

 • Prosty w obsłudze
 • Synchronizacja z kontem
 • Ładny wygląd

Wady

 • Nie oferuje VoIP
 • Obsługa tylko jednego komunikatora

Dobry
7

Mobilne GG to popularny komunikator Gadu-Gadu w wersji dla systemu Symbian, czyli głównie telefonów Nokia.

Program ma możliwości mniejsze od swojego odpowiednika z Windows. Mobilne GG nie obsługuje rozmów VoIP - zamiast tego potrafi wybrać numer rozmówcy z książki telefonicznej. Niestety taka rozmowa będzie kosztować normalną cenę operatora.

Od czasu ostatniej wersji, Mobilne GG przeszło długą drogę. Widać to na pierwszy rzut oka - aplikacja jest odświeżona, wygląda ładnie i działa bardzo płynnie. Co najważniejsze - jest darmowa! Widać, że twórcy Mobilnego GG na Symbiana w końcu postanowili zadbać o użytkowników.

Teraz aplikacja w końcu przypomina porządny komunikator internetowy przystosowany do wygodnego działania. Oczywiście, wciąż daleko mu do wersji na Android i iPhone, w których można chociażby zagrać w statki lub inną grę. Ważne jednak, że twórcy nie zapomnieli o użytkownikach Symbiana!

Jeśli jesteście wciąż zrażeni do GG, wciąż można skorzystać z takich aplikacji jak Fring czy Nimbuzz. Na pewno jednak nowe Mobilne GG zasługuje na jeszcze jedną szansę!

Zmiany w wersji 4.0: aktualizacja danych profilu, odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika, uproszczona prezentacja kontaktów, awatarów, prezentów, ulubionych kontaktów, zaawansowane wyszukiwanie w katalogu publicznym, zaproszenia do kontaktów, zmieniony układ rozmów, emotikon, powiadomień archiwum online, ustawianie własnego awatara, historia opisów GG, rozszerzone ustawienia.

Zmiany

 • Zmiany w wersji 4.0: aktualizacja danych profilu, odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika, uproszczona prezentacja kontaktów, awatarów, prezentów, ulubionych kontaktów, zaawansowane wyszukiwanie w katalogu publicznym, zaproszenia do kontaktów, zmieniony układ rozmów, emotikon, powiadomień archiwum online, ustawianie własnego awatara, historia opisów GG, rozszerzone ustawienia.
Mobilne GG

Download

Mobilne GG na Symbian

Opinie użytkowników o Mobilne GG

 • według Anonymous

  nokia n79.
  Czemu nie da się pobrać tej aplikacji na nokię n79? Gdyby nokia łaskawie udostępniła taką możliwość, ...   Więcej

 • według Anonymous

  Prosty w obsłudze.
  Program ma możliwości mniejsze od swojego odpowiednika z Windows. Mobilne GG nie obsługuje ro...   Więcej

Sponsorowany×